چاپ ديجيتال | قيمت چاپ ديجيتال
چاپ ديجيتال ، چاپ ديجيتال A4 و A3 ، چاپ ديجيتال گلاسه ، چاپ بروشور ، چاپ كاتالوگ ، چاپ ديجيتال كتان . چاپ ديجيتال پارچه

كاتالوگ

كاتالوگ:

پكيج كاتالوگ ۳۰٫۵*۱۰٫۵ سانتيمتر كه همراه با ۳ تراكت ۲۵۰ گرمي با همين سايز مي باشد را انتخاب كنيد.

تيراژ چاپ كاتالوگ خود را از ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ انتخاب كنيد.

فايل خود را با مشخصات موجود در صفحه راهنماي سفارش بارگزاري كنيد يا از خدمات طراحي رايگان ما استفاده كنيد.

قيمت بروشور منتخب خود را با تيراژ و كاغذ انتخابي مشاهده كنيد.

كاتالوگها با پوشش ورني : با انتخاب پوشش ورني مركب شما روي كاتالوگ حفظ شده و رنگ بصورت يكنواخت روي كاتالوگ پخش مي شود.

كاتالوگها با پوشش يووي : با انتخاب پوشش يووي شما مي توانيد حالت براق و جلوه بيشتري در كاتالوگ خود داشته باشيد.

كاتالوگها با پوشش سلفون مات يا براق: با انتخاب پوشش سلفون، مقاومت و دوام كاتالوگ شما افزايش پيدا مي كند.

درصورتي كه قالب، تيغ يا پوشش خاصي براي كاتالوگ خود در نظر داريد با واحد فروش ما تماس بگيريد تا زمان و هزينه چاپ اختصاصي كاتالوگ شما محاسبه شود.

كاتالوگ پالتويي (فولدر+۳ عدد تراكت)
چاپ كاتالوگ پالتويي (فولدر+۳ عدد تراكت)
زمان تحويل

فوري (چاپ ديجيتال): ندارد

تيراژ بالا (چاپ افست): ۱۵ تا ۲۲ روز كاري

امتیاز:
بازدید: 76
برچسب:
:
[ 1396/1/28  ] [ ۰۷ ] [ digitalprinting ] [ ]

كتان

چاپ ديجيتال كتان | چاپ ديجيتال كارت ويزيت كتان

كتان دانه ايست كه شباهت زيادي به پنبه دارد و در ايران كشت نمي شود اما كاربردهاي فراواني در صنعت به ويژه صنعت چاپ دارد. اضافات كتان در اسكناس و كاغذ نوشته و كاغذ هاي سيگار به كار مي رود. از نظر كيفيت, بهترين كاغذها از الياف كتان و پنبه بدست مي آيند، كاغذ ساخته شده از چوب كاج در جاي دوم و كاغذ نيشكر پس از آن قرار مي گيرد. كاغذ هم مثل پارچه پشت و رو دارد. روي كاغذ آن طرفي است كه در كارخانه كاغذ سازي به طرف نمد قرار مي گيرد و صافتر است. پشت كاغذ آن طرفي است كه در كارخانه زير كار است و روي آبكش قرار مي گيرد. چاپ رنگي بر طرف روي كاغذ نتيجه بهتري دارد.اگر به دنبال يك كارت ويزيت با قيمت مناسب هستيد كتان يك گزينه بسيارمناسب است. كاغذ هاي مرغوبتر داراي مواد سلولزي بيشتري هستند و سفيدترند. كاغذ هاي نامرغوب مواد چربي بيشتري دارند و زردترند. كاغذ هاي نامرغوب با گذشت زمان و به ويژه بر اثر گرما، شكننده مي شوند و ممكن است موريانه آنها را بخورد. براي تشخيص كاغذ خوب كافي است بدانيد كاغذ از طرف خواب آن خيلي راحت پاره مي شود ولي اگر آن را با دست از طرف مخالف پاره كنيم، مقاومت دارد و با نيروي بيشتري پاره مي شود. چاپ ديجيتال بصورت ورقي بر روي انواع كاغذهاي تحرير، گلاسه، كتان، پشت چسب دار براق يا مات، شيشه اي و تلق ترانسپارنت و گرماژهاي ۶۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و ابعاد A5 تا SRA3 امكانپذير مي باشد.

چاپ ديجيتال مناسب براي كارهاي چاپي با تيراژ پايين شامل:

كاتالوگ هاي اختصاصي، چاپ كتاب با تيراژ پايين، پوسترهاي اختصاصي، كارت دعوت، چاپ كارت ويزيت، اگهي ترحيم، چاپ بروشور و نمونه گيري هاي پيش از چاپ تا اندازه ۳۵*۴۵ سانتيمتر مناسب مي باشد. اين نوع چاپ قابليت چاپ بر روي انواع مقوا تا ۲۸۰ گرم و كاغذ كتان و سلفون و كاغذ پشت چسب دار را دارا مي باشد. معمولا در سه مدل كارت ويزيت كتان آلمان ۳۵۰ گرم، كارت ويزيت كتان امباس ۳۰۰ گرم، كارت ويزيت كتان پلاستيك ارايه مي شوند. در كارت هاي كتان آلمان و كتان امباس به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند كاغذ گلاسه روي كار نمي نشيند. به همين دليل كارهايي كه داراي زمينه هاي روشن و سفيد مي باشند هنگام چاپ روي كارت كتان زيبا مي شوند ولي كارهايي كه داراي زمينه هاي تيره و مشكي مي باشند بر روي كاغذ كتان خوب نشده و بهتر است از كارت ويزيت كتان پلاستيك استفاده شود.

امتیاز:
بازدید: 55
برچسب:
:
[ 1396/1/28  ] [ ۰۷ ] [ digitalprinting ] [ ]

ديجيتال

تاريخچه چاپ ديجيتال
از ويكي‌پديا، دانشنامهٔ آزاد

چاپ ديجيتال يكي از روش‌هاي تبديل تصاوير ديجيتال به محصولات چاپي است. اين روش معمولاً شامل چاپ حرفه اي در تيراژهاي كم تعداد توسط نشر روميزي و ديگر منابع ديجيتال است كه بوسيله چاپگرهاي لارج فرمت و/يا چاپگرهاي ليزري و جوهرافشان حرفه اي انجام مي‌شود. چاپ ديجيتال داراي هزينه بيشتري براي چاپ هر صفحه در مقايسه با روشهاي سنتي مثل چاپ افست است ولي اين قيمت بالاتر معمولاً با صرفه جويي در هزينه هاي ديگري كه در تهيه پليت هاي چاپ انجام مي‌شوند براي تيراژهاي كم تعداد جبران مي‌شود. اين روش امكان چاپ بلافاصله پس از تقاضا در تيراژ محدود را فراهم مي‌آورد و امكان تغيير تصاوير و محتويات صفحه (اطلاعات متغير) در هر برگ چاپي را در اختيار مي‌گذارد.[۱] صرفه جويي در نيروي انساني و توان رو به گسترش ماشينهاي چاپ ديجيتال در بالا بردن كيفيت، پايين آمدن هزينه تمام شده هر برگ چاپي و بالا رفتن تيراژ به اين معناست كه چاپ ديجيتال در حال رسيدن به نقطه رقابت با چاپ افست و حتي پيشي گرفتن از آن است.[۲]

در حال حاضر منظور از چاپ ديجيتال در بازار چاپ، عمدتاً چاپ تونري با استفاده از انواع چاپگرهاي ليزري حرفه اي بر روي انواع كاغذ است.

محتويات

۱ فرايند
۱.۱ تفاوتهاي اساسي
۲ كاربردهاي چاپ ديجيتال
۲.۱ چاپ در تيراژ محدود
۲.۲ چاپ شخصي شده
۳ پيوند به بيرون
۴ منابع

فرايند

تفاوت اصلي بين چاپ ديجيتال و روشهاي سنتي چاپ مثل ليتوگرافي و چاپ افست، فلكسوگرافي، گراور، يا لترپرس در استفاده نكردن از پليتهاي چاپ است كه در نتيجه مراحل آماده سازي پيش از چاپ سريع تر و ارزان تر هستند. مرسوم ترين روشها شامل چاپگرهاي جوهرافشان و ليزري هستند كه پيگمنت يا تونر را بر روي زمينه هاي متنوعي همچون كاغذ، كاغذ عكاسي، كانواس يا بوم، چوب، فوم، شيشه، سنگ و … مي‌نشانند. در بيشتر فرايندهاي چاپ ديجيتال جوهر يا تونر همچون روشهاي سنتي در داخل كاغذ نفوذ نمي‌كنند بلكه لايه نازكي بر روي سطح تشكيل مي‌دهند و در برخي سيستمها ممكن است براي تثبيت آنها بر روي زمينه از مواد اضافي و پوششي كه توسط فرايندهاي حرارتي يا تابش يووي افزوده مي‌شوند نيز استفاده گردد.
تفاوتهاي اساسي

چاپ ديجيتال با ساير روشهاي چاپ مثل چاپ افست و يا لتر پرس داراي تفاوت اساسي است. برخي از اين تفاوت‌ها به شرح زير است:

به دليل حذف مراحل پيش از چاپ شامل ليتوگرافي، فرايند چاپ ديجيتال كوتاه تر است
در چاپ ديجيتال هزينه چاپ به تعداد نسخه‌هاي چاپي ارتباطي ندارد و براي هر برگ چاپ شده مقدار ثابتي است
در اين روش ميزان مواد باطله شامل كاغذ و مواد شيميايي كمتر است چون نيازي به رسيدن به رنگ و يا تنظيمات حين چاپ وجود ندارد
چاپ ديجيتال در هر دور چاپ مي تواند تصوير و متن متفاوتي را چاپ كند چون در اين روش از پليت استفاده نمي‌شود

كاربردهاي چاپ ديجيتال
چاپ در تيراژ محدود

در چاپ ديجيتال به دليل حذف پليت و چاپ مستقيم از كامپيوتر روي كاغذ و امكان كاليبراسيون دستگاه امكان چاپ در تيراژ محدود حتي يك نسخه با هزينه پايين وجود دارد به همين دليل اين روش چاپ ديجيتال براي مصارفي مثل تهيه نمونه و يا چاپ محصولات كم تعداد و سريع كاربرد زيادي دارد. يك چاپگر ديجيتال براي چاپ ميليون‌ها برگ ساخته نشده است، بلكه بايد بتواند در طول مدت زمان عمر خود نهايتاً هزاران برگ چاپ كند- كه البته اين كار را خيلي خوب انجام مي‌دهد – بنابراين با توجه به هزينهٔ تمام‌شده و سرعت كار، چاپ ديجيتال براي چاپ در تيراژ محدود عملياتي و مقرون به‌صرفه است. البته از سال ۲۰۱۰ فناوري‌هاي نوين در چاپ ديجيتال به كار گرفته شد كه با استفاده از تكنولوژي نانو در جوهر و همچنين تغيير سيستم پاشش جوهر، چاپگرهاي ديجيتال جوهرافشان توانستند بسياري از محدوديت‌ها را در زمينهٔ سرعت و هزينه توليد كنار بزنند.
چاپ شخصي شده
در چاپ ديجيتال با توجه به وجود امكان چاپ در تيراژ محدود شما مي توانيد هر نسخه از محصول چاپي خود را متفاوت با نسخه قبلي چاپ كنيد. به عنوان مثال شما مي توانيد كارت تبريك‌هاي شخصي شده با تصاوير مختلف و يا كارت پرسنلي با طرحهاي مختلف را در هر دور چاپ كنيد. همچنين اين قابليت به شما امكان چاپ اطلاعات متغير را مي دهد. يعني مي توانيد در هر نسخه چاپي خود اطلاعات متغيري را چاپ كنيد اين اطلاعات مي تواند شماره سريال و يا نام گيرنده و يا تصوير هر فرد باشد.

امتیاز:
بازدید: 55
برچسب:
:
[ 1396/1/28  ] [ ۰۷ ] [ digitalprinting ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 5
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 1551
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب